28 stycznia 2020 MR

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Lokalnych- Kraków i Małopolskie

Bioone sp. z o.o. sp. k.,  polski producent zdrowej i ekologicznej żywności, właściciel marki „ a to dobre!”,  w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zespołu sprzedaży osoby na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
  • Egzekwowanie ustaleń centralnych dotyczących obecności produktów w placówkach sieci handlowych
  • Dbanie o właściwą ekspozycje produktów
  • Budowanie długofalowych relacji z odbiorcami
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi odbiorcami sieciowymi
  • Monitorowanie rynku, w tym działań konkurencji
  • Prowadzenie i wdrażanie aktywności promocyjnych Firmy
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacja efektów pracy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w Dziale Sprzedaży, w tym minimum 2 lata we współpracy z klientami sieci lokalne – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze punktów sprzedaży ze zdrową żywnością i sklepów ekologicznych
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wiedza w zakresie podstaw merchandisingu
  • Samodzielność, zaangażowanie, wysoka samodyscyplina pracy, sumienność, realizacja zadań
    w wyznaczonym terminie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Elastyczne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, kontrakt
  • Pracę w ambitnym zespole sprzedaży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą
  • Pracę ze zdrowymi produktami
  • Szkolenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Aplikacje prosimy wysyłać na adres: biuro@bioone.bio

Informujemy, że Administratorem danych jest Bioone sp. z o.o. sp. k.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Bioone Sp. z o.o. sp. k. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko „Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Lokalnych.”

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Bioone Sp. z o.o. sp. k., na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.”